Jarní víkendový ateliér

 "Odemkni svůj herecký potenciál...." 

Vážení a milí, brzy přijde JARO a MY otevíráme další divadelní ATELIÉR. Pokud je vám od 12 - 90 let, máte rádi divadlo a výzvy, pročtěte následující řádky a pokud se vám zalíbí náš program, můžete vyplnit přihlášku.

Během víkendu se seznámíte s princip herectví, budete se věnovat hereckému projevu, práci s hlasem i jeho kultivaci a v neposlední řadě jevištnímu pohybu.
Na setkání s vámi a na tvůrčí práci se těší zkušení lektoři: herec Petr Pochop a dramaturgyně Kristýna Čepková. 

Víkendový herecký ateliér 

TERMÍN: 22. - 23. 4. 2023

ČAS: 10.00 - 18.00

KDE: DIVADLO D21, Záhřebská 21, Praha 2

CENA: 2.000 Kč (v ceně občerstvení a pitný režim) 

 

 

KRISTÝNA ČEPKOVÁ

Vystudovala dramaturgii činoherního divadla na DAMU, byla v angažmá v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích a v Městském divadle Kladno. V současné době je dramaturgyní na volné noze a v divadlech pracuje pouze jako host. Nejčastěji hostovala či hostuje v Západočeském divadle v Chebu, v pražském Divadle D21 či v Městském divadle Mladá Boleslav. Spolupracovala také s Českou televizí jako externí dramaturg.
V současné době učí studenty hereckého oddělení na Mezinárodní konzervatoři Praha a příležitostně režíruje. Od roku 2014 působí v nezávislém divadelním souboru 3D company, který působí v Žižkovském divadle Járy Cimrmana.

 

PETR POCHOP

Vystudoval VOŠ hereckou v Praze a KATAP na DAMU. V roce 2003 spoluzakládal se svými spolužáky tehdy ještě Malé Vinohradské divadlo, dnes známé pod jménem D21, během téměř dvacet let je jedním ze stálých členů souboru. V letech 2010 - 2015 vedl několik dětských hereckých skupin na ZUŠ - Biskupská, vytvořil s dětmi řadu inscenací a připravil je na několik poetických setkání a soutěží v recitaci. Mezi legendární skupiny
patří „Nepochopení“ s inscenací – „Svět slz je příliš záhadný". Od roku 2015 vede k divadlu pět hereckých skupin složených ze všech věkových kategorií od předškolních dětí, pubertální skupinu, dospívající, středně-leté, až po Akademii kultury a umění pro seniory. Se svými žáky objevuje a spoluvytváří kouzlo dramatického umění

 

Elektronickou přihlášku můžete vyplnit ZDE.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat organizátory:

LILIAN FISCHEROVÁ: 603 564 995

JANA TROJANOVÁ: 732 627 563

Mail: indigocompanyart@gmail.com

 

 

         

           

   

Závazná přihláška

 
* Položky označené hvězdičkou jsou povinné