Divadelní příměstský tábor - dětská divadelní ABECEDA

"Odemykáme dětem jejich fantazii..."

Divadelní ABECEDA je dílnička pro děti, během které se formou nejrůznějších pohybových, hereckých, pěveckých aktivit a her seznámení se světem divadla. Představuje tak jedinečný zážitek, rozvíjí umělecké cítění, myšlení a fantazii.

V rámci dílničky děti absolvují improvizační, pohybová i rytmická cvičení, námětové hry, práci s literárním textem a trénink komunikačních schopností. Na závěr Divadelní ABECEDY čeká děti krátké veřejné vystoupení, ukázka pětidenní tvůrčí práce.

Divadelní dílnička formou příměstského tábora pod vedením zkušených lektorů pro děti od 5 do 10 let. 

TERMÍN: 15. 7. - 19. 7. 2024

ČAS: 8.30 - 17.00

MÍSTO KONÁNÍ: DIVADLO D21 (Záhřebská 21, Praha 2)

CENA ABECEDY: 3.900 Kč
(v ceně je oběd a nápoje po celý den)


Elektronickou přihlášku můžete vyplnit ZDE.

V případě dotazů neváhejte kontaktovat organizátory:

LILIAN FISCHEROVÁ: 603 564 995

JANA TROJANOVÁ: 732 627 563

Mail: indigocompanyart@gmail.com

 

Dopolední blok:

  • tématická divadelní dílnička pod vedením herečky, tanečnice a zkušené lektorky Henriety Hornáčkové

Odpolední blok:

  • interaktivní hry pod vedením lektorky Kristýny Tvrzníkové 
  • možnost vyzvednutí dítěte v průběhu odpoledního bloku (po domluvě)

  

  

 LEKTOŘI:


HENRIETA HORNÁČKOVÁ

Vystudovala Soukromou taneční konzervatoř v Trnavě a DAMU - obor činoherní  herectví. Byla v angažmá v Národním divadle Brno
a v Městských divadlech pražských. Hostovala také v Divadle pod Palmovkou, Divadle v Celetné, A Studiu Rubín, Divadle Minor, Slovenském národním divadlo. V roce 2009 absolvovala Pedagogickou fakultu v Hradci Králové. Pedagogické vzdělání využívá jako lektorka tanečních kurzů a seminářů. Věnuje se také choreografické činnosti. Z televizní obrazovky ji můžete znát ze seriálu Cesty domů a Ulice. Na ČT Déčko má svůj pohybový pořad pro děti "Tance z pohádkového rance".

KRISTÝNA TVRZNÍKOVÁ

Kristýna vystudovala SŠOD (Fashion design, Liberec) - čtyřletý umělecký maturitní obor s důrazem na výtvarné předměty. Ve studiu pokračovala na vysoké škole na ČZU - Praha. V současné době pracuje jako asistentka pedagoga a vychovatelka ve školní družině na Základní škole Vodičkova - Praha. Práce s dětmi je její vášní, baví jí vymýšlet nové a zajímavé aktivity. Ve volném čase se zajímá o architekturu, umění, design, grafický design a věnuje se kresbě a malbě.

 

 

 

Závazná přihláška 

 

Zákonný zástupce

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné