Horečka nedělní noci v Městském divadle v Mostě

Horečka nedělní noci v Městském divadle v Mostě

Chystáme něco úžasného. 15. května 2016 v 19.00 vypukne v Městském divadle v Mostě "Horečka nedělní noci". Jedinečné muzikálové představení plné hostů a hudebních hitů. Druhé největší jeviště v Čechách si přímo žádá, aby se na něj sjely největší hvězdy světového a českého hudebního nebe. Co třeba Edith Piaf, Marylin Monroe, Mahalia Jackson, Bill Haley, Olivia Newton John, Karel Gott, Abba, Lucie Bílá, Freddie Mercury, kapela Lucie a mnoho dalších. Nevěříte? Věřte! Zastanou je však čeští skvělí zpěváci a zpěvačky.

Výtěžek z celého večera bude věnován Terezce Vargové a nadačnímu fondu Kateřiny Sokolové Auttalk. Již brzy vám je představíme blíže. Režie se ujal Jiří Kraus a choreografií Petr Čejka, Lilian Fischerová a Alena Karlovská.

A na koho se můžete těšit? Václav Noid Bárta, Ondřej Ruml, Olga Lounová, Hana Holišová, Leona Gyöngyösi, Michael Kluch, Pavel Režný, Petra Vraspírová, Hana Seidlová, Petr Kutheil, Petra Gyöngyösi, Veronika Mertová, Filip Jedlička, Václav Tobrman, Ema Katrovas, Jana Trojanová, Radim Madeja, Miroslav Dvořák, Michael Vykus, Tereza Vítů, Pavel Čirip, Václav Vlas, členové činohry Městského divadla v Mostě: Jakub Koudela, Michaela Krausová, Jan Beneš, Michal Krupa, Matyáš Procházka, Regina Razovová, Michal Pešek, Lilian Fischerová, taneční company STORM Ballet Plzeň, Taneční škola Filip Gregoriades a skupina The F.A.C.T. 
Tito úžasní umělci se společně potkají v jeden večer na jednom jevišti. Nenechte si tuto příležitost ujít.
vstupenky již v prodeji zde: http://www.divadlo-most.cz/cz/nas-repertoar-detail/