lilian sarah fischerová

Lilian Sarah Fischerová
(* 9. června 1984 Plzeň)

 

herečka, tanečnice

 

Vystudovala Taneční konzervatoř v Praze, Antropologii na ZČU v Plzni a VOŠ hereckou v Praze, absolvovala půlroční stáž na UNITEC – University for performing and screen arts v Aucklandu na Novém Zélandě. Již během studia na Taneční konzervatoři hostovala v baletním souboru Balogh Prag Ballet, tančila malá sóla v klasických titulech jako Labutí jezero, Louskáček, Spící krasavice, Dáma s kaméliemi, Romeo a Julie atd. Titulní roli si pak zatančila v baletu Carmen v choreografii Roberta Balogha. V roce 2007 se stala 2. českou vicemiss v soutěži Česká Miss a téhož roku byla v TOP 15 ve světové soutěži MISS Intercontinental. Behěm svého studia VOŠ herecké nastudovala roli Kristy (Brian Friel: Tanec na konci léta, režie: Kateřina Macháčková) a Elvíry (Noel Coward: Rozmarný duch, režie: Zuzana Páleníková). Po studiích hostovala na rozličných scénách. Představila se v roli Ženy v norském dramatu Zima (Joe Fosse, režie: David Šiktanc), Adině (Pierre Marivaux: Expermient, režie: Radka Tesárková) a v Judy bláznivé britské komedii Dokonalá svatba (Robin Hawdon, režie: Lumír Olšovský). Od roku 2013 je v angažmá v Městském divadle v Mostě. Zde za své poměrně krátké působení ztvárnila mnoho rolí: Dišperandu v české pohádce Hrátky s čertem (režie: Jiří Kraus), Irenu v původním českém muzikálu Hvězda na vrbě (režie: Pavel Ondruch), Chuligánku v hiphopovém muzikálu Platit se nebude (režie: Alexandr Galperin), Aničku v pohádce O líných strašidlech (režie: Jiří Kraus), pokojskou July v Dokonalé svatbě v režii Milana Schejbala,  Sirael v původním českém muzikálu Golem od Voskovce a Wericha (režie: Zbyněk Srba), Brendu D. v komedii Habaďúra (Michael Cooney, režie: Milan Schejbal), princeznu Ladu v pohádce Princezna se zlatou hvězdou na čele  (K. Walló, režie: Jiří Kraus), Sandy v Přeletu nad kukaččím hnízdem (Dale Wasserman, režii Pavla Kheka), Natálii Prozorovou (A.P. Čechov: Tři sestry, režie: P. Khek), Moranu v legendárním muzikálu Balada pro banditu (Milan Uhde, Miloš Štědroň, režie: Pavel Ondruch), Marju v Revizorovi (Nikolaj V. Gogol, režie: Jakub Korčák), Bosanu ve Třech veteránech (Jan Werich, režie: Jiří Kraus) a další. V autorském projektu Černá ovce rodiny tančí roli Olgy Hepnarové (režie: Viktorie Čermáková). Působí také jako choreografka - We are the TALENTS!, Princezna se zlatou hvězdou na čele, Balada pro banditu a na dalších autorských projektech.  Na televizní obrazovce jste ji mohli vidět v seriálu Ulice, První krok,ve filmu Milana Cieslera Láska je láska a Správnej dres (režie: Stano Sládeček). Je zakladatelkou Divadelní společnosti INDIGO Company.

jana trojanová

Jana Trojanová
(* 22. srpna 1985 Chrudim)

 

herečka a moderátorka

 

vystudovala Pedagogickou fakultu Univerzity Hradec Králové a VOŠ hereckou v Praze. V současnosti pracuje jako moderátorka v Českém rozhlase Vltava. V roce 2006 a 2007 se stala laureátkou Wolkrova Prostějova. V roce 2007 zvítězila na Mezinárodním festivalu poezie ve Valašském Meziříčí. V roce 2009 si z Poděbradských dnů poezie odvezla prestižní Cenu Karla Högera, v roce 2010 se stala laureátkou festivalu. Zpívá s vokálním seskupením Kvintetky, spolupracuje při koncertech s absolventy konzervatoří a vysokých uměleckých škol. Moderuje koncerty, nejrůznější přehlídky, společenské akce (Dabing Přelouč, Swingové odpoledne v Chrudimi, Pardubická arabeska, Mezinárodní festival sborů atd.). Vystupuje a recituje na besedách s Jiřím Žáčkem a Janem Cimickým. Na divadelních prknech v současnosti hraje v tragikomedii Jeana Geneta: Služky (režie: Josef Hervert; scéna UNIJAZZU Kaštan), v muzikálové komedii Heleny Eliášové WE ARE THE TALENTS (režie: Pavel Khek; zájezdové představení), v monodramatické hře Viktorie Hradské: Commedie finita (režie: Renata Klečková; zájezdové představení) a v komedii Dokonalá svatba (režie: Lumír Olšovský; Divadlo U Hasičů). V televizi jste jí mohli vidět v seriálu Ulice, Ordinace v růžové zahradě 2 a Vyprávěj. Je spoluzakladatelkou divadelní společnosti Indigo.
olga lounová

Olga Lounová
(* 7. března 1981 Liberec)

 

zpěvačka, herečka a moderátorka

 

Po zdárném ukončení studia na Pedagogické fakultě v Liberci získala absolutorium na Konzervatoři Jaroslava Ježka v Praze. V současné době se Olga věnuje hlavně vystupování s kapelou a herectví v českých muzikálech a televizních seriálech. Olgu proslavila jedna z nejúspěšnějších českých skladeb posledních deseti let "LÁSKA V HOUSCE", kterou nazpívala s Xindlem X a jedna z hlavních rolí - Patricie - v seriálu Ošklivka Katka. Od prosince se objevuje v populárním seriálu České televize – Vyprávěj. 26. 4. 2011 vydala svou první studiovou desku ROTUJÍCÍ NEBE a  podepsala smlouvu se světovým vydavatelstvím UNIVERSAL. V minulém roce byla několikrát nominována na OBJEV ROKU a skladba Láska v housce na videoklip a skladbu roku. Ve volném čase věnuje malým sourozencům, jízdě na koni a aktivní účasti na charitativních akcích.

marie matoušková

Hana Marie Maroušková
(* 30. dubna 1987 Praha)

 

herečka

 

Vystudovala činoherní herectví na DAMU, absolvovala půlroční stáž na Hogeschool voor de Kunsten v holandském Utrechtu. Ve třetím ročníku získala možnost hrát v Divadle Na Jezerce v Charleyově tetě roli Elly Delahayové. V Divadle Disk absolvovala rolí Karolíny v inscenaci Kazimír a Karolína od Ödena von Horvátha v režii Mikoláše Tyce. Inscenaci natočila a v rámci pořadu Zveme Vás do divadla odvysílala ČT2. Po škole se rozhodla zůstat v Praze na volné noze. Během této doby nazkoušela postavu Nelly s Pavlem Ondruchem v Divadle Na Prádle v představení Na větrné hůrce, s Lumírem Olšovským roli Kláry v představení Pět v tom, s Janem Kačerem postavu Marienky v Divadle Kolowrat v inscenaci Karla a se spolužačkami dvě vzdělávací pohádky. V roce 2013 vyhrála konkurz do Městského divadla v Mostě. Hostuje ještě ve Strašnickém divadle a Divadle D21. Pro TV Nova natočila několik dilů seriálu Policie Modrava, dále hrála Ilonu Palachovou ve třídílné minisérii Hořící keř v režii Agnieszky Holland. Ráda natáčí s Českým rozhlasem a ve volných chvílích se věnuje výrobě šperků a doplňků.

malvína pachlová

Malvína Pachlová
(* 3. dubna 1991 Mělník)

 

herečka, zpěvačka

 

V roce 2011 ukončila studia na Pražské konzervatoři obor hudebně-dramatický. V současnosti je posluchačkou oboru populární zpěv. Během studií nastudovala role: Francis (Willy Russell: Loučení se svobodou, režie: Kateřina Iváková), Věra (Alexandr Vampilov: Lov na kachny, režie: Michal Hruška), Polda (Karel Steklý: Roztomilý člověk, režie: Gustav Skála) a další. Ještě v dobách svého studia začala hostovat v DJKT v Plzni, a to jak v muzikálech, např.Gypsy (Jule Styne/Stephen Soundheim, režie: Roman Meluzín), tak v činohře: Hanička (Alois Jirásek: Lucerna, režie: Jan Burian). Nyní ji můžete vidět v Západočeském divadle v Chebu v roli Clair (B.Lane, E.Y.Harburg, F.Saide: Divotvorný hrnec, režie: Zdeněk Barták) a v roli Ireny (Josef Škvorecký: Příběh inženýra lidských duší, režie: Šimon Dominik). V Národním divadle v Praze hostuje v roli Terinky (Leoš Janáček: Příhody lišky Bystroušky, režie: Ondřej Havelka), v Divadle v Dlouhé v roli Margarety (William Shakespeare: Mnoho povyku pro nic, režie: Hana Burešová) a v Divadle na Broadwayi: Nicole (Radek Balaš: Mýdlový princ, režie. Radek Balaš). Hraje také v několika zájezdových představení. Z televizní obrazovky ji můžete znát ze seriálů Ulice (Šárka Pospíšilová), Cesty domů a Comeback. V roce 2014 natočila film Raluca, kde ztvárnila hlavní ženskou roli.

simona vrbicka

Simona Vrbická
(* 29. září 1965 Praha)

 

herečka

 

Již během studií na pražské konzervatoři hrála v Divadle Na zábradlí Ifigenii v Eurípidově Ifigenii v Auridě, po absolutoriu v roce 1986 nastoupila do angažmá v Divadle S. K. Neumanna (dnes Divadlo pod Palmovkou), kde působí doposud. Z rolí: Korzuchinová (M. Bulgakov: Útěk), Regina (H. Ibsen: Přízraky), Ofélie (W. Shakespeare: Tragická historie Hamleta, dánského prince), Sofie Jegorovna (A. P. Čechov: Platonov), Valerie (M. Gorkij: Letní hosté), Lydie (H. Hildesheimer: Rivalové), Edna (W. Allen: Výstřely na Broadwayi), Curleyová (J. Steinbeck: O myších a lidech), Elena (A. Dumas, J.-P. Sartre: Kean), Beatrice (A. Miller: Pohled z mostu), Helena (T. Williams: Báječná neděle v parku Crève Coeur), Linda Swanová (M. Cooney: Nájemníci pana Swana), Olga (P. Stone, J. Styne, B. Merrill: Sugar – Někdo to rád horké), Lotte (K. Mann, A. Mnouchkine: Mefisto), Adriana (W. Allen: Sex noci svatojánské). V Divadle Grunt hraje Madam ve hře J. Geneta Služky. Dlouhodobě spolupracovala také s Divadlem v Řeznické. Z rolí: Violena (P. Claudel: Zvěstování panně Marii), Minnie a paní Molloyová (M. Stewart, J. Herman: Hello Dolly!), Micaela (G. Bizet: Carmen). Účinkovala také v několika televizních inscenacích, např. Lidumil, Dr. Munori a v seriálech Hříchy pro pátera Knoxe, Velmi neuvěřitelné příběhy a Kriminálka Anděl. Hrála také ve filmu Poslední vlak. Spolupracuje s Českým rozhlasem a účinkuje v dabingu.

vuk celebic

Vuk Čelebič
(* 7. dubna 1988 Praha)

 

herec

 

Narodil se v roce 1988 v Praze, ale žil převážně v Černé Hoře a Argentině. Na DAMU studoval nejprve obor teorie a kritika, pak režii a dramaturgii, aby nakonec absolvoval herectví. Absolvoval úspěšnou rolí Nešťastlivce v Ostrovského dramatu Les. Po absolutoriu spolupracoval s Divadlem Na Vinohradech, Městským divadlem Most a Městskými divadly pražskými. Od počátku spolupracuje také se souborem strašnického divadla. Objevil se v televizním filmu Petra Nikolajeva Cyril a Metoděj, apoštolové Slovanů nebo ve filmu Rozkoš režisérky Jitky Rudolfové. Od roku 2015 spolupracuje s INDIGO COMPANY.

miroslav dvořák

Miroslav Dvořák
(* 14. dubna 1975 Benešov u Prahy)

 

herec, zpěvák a pedagog

 

V letech 1994-1995 působil v Horáckém divadle v Jihlavě a v letech 1999-2004 v Městském divadle  v Mostě. Hostoval v Divadle pod Palmovkou a v Národním divadle v Praze. Nyní je na volné noze. Jeho tvář je známá z televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárnil roli bezcitného lichváře Rudovského.     Kromě činoherního hraní se také věnuje opernímu a operetnímu zpěvu. Mimo jiné koncertuje se sólistkou Hudebního divadla Karlín Gallou Macků a Karlem Bláhou, dlouholetým sólistou karlínské scény. Věnuje se recitační činnosti a divadlu jednoho herce, za které získal řadu ocenění.      Miroslav Dvořák působí jako pedagog na Mezinárodní konzervatoři a VOŠ herecké v Praze, kde vyučuje jevištní řeč. V agentuře AHA působí jako lektor rétoriky. Spolupracuje s TV Óčko - hlas Óčka. V poslední době se věnuje koncertnímu melodramu. Ve volném čase se věnuje výtvarné činnosti.

martin hejny

Martin Hejný
(* 5. července 1993 Praha)

 

herec a dramaturg

 

Martin Hejný je studentem hudebně - dramatického oboru na Pražské konzervatoři. Během studia spolupracoval s divadelním souborem Ty-já-tr a Divadlem Minaret. V Divadle na Vinohradech účinkuje jako mimický sbor a jako taneční a pěvecká company.  V absolventských představeních ztvárnil roli Jaroslava Stárka (K. Steklý, G. Skála: Roztomilý člověk, režie Gustav Skála), dvojroli Kapitána Campbella a Ketche Freemana (T. Wertenbakerová: Pod Jižním křížem, režie: Kateřina Iváková) a celkem osm rolí v představení Baron ve větvích (I. Calvino, režie: Karel Kříž), Hynka v autorském představené Tik Tak (režie: Zuzana Burianová), titulní roli Amadea (režie: Gustav Skála) a další. Mimo jiné spolupracuje s Divadlem Perštýn jako herec např. v roli Toma (R. Hawdon: Dokonalá svatba, režie: Filip Müller) a jako dramaturg (Interview, 5 za 1).

josef hervert

Josef Hervert
(* 25. srpna 1975 Praha)

 

herec, moderátor, zpěvák a režisér

 

Vyučil se leteckým mechanikem. Později absolvoval herectví na DAMU. Do prvního angažmá nastoupil v Klicperově divadle v Hradci Králové. Zde zazářil v rolích: Kecal (B. Smetana, K.VSabina: ProdanáVnevěsta), Piskáček (W. Shakespeare: Sen noci svatojanské), Medveděnko a Jakov (A. P. Čechov: Racek), robot Radius (K. Čapek: R. U. R.), čert Marbuel (A. Dvořák, J. Wenig: Čert a Káča), poštmistr Špekin (N. V. Gogol: Revizor), Grazian (W. Shakespeare: Kupec Benátský), Charles (B.-M. Koltès: Západní přístav), Lupen-Anděl (J. Topol: Sbohem, Sokrate), Průvodce (P. Drábek: Akvabely), Mladého Vaška H. (V. Havel: Zpěvy šílence). Účinkoval v pražské Viole (inscenace Staročeské vánoční hry, Ententýky, Endelevendele), v A Studiu Rubín či v divadle Archa. Vystupuje také s Kühnovým dětským sborem. Dlouhodobě spolupracuje s režisérkou Eliškou Toperczerovou, s Divadelním souborem Ty-já-tr K. O. (na Křivoklátských divadelních slavnostech a otáčivém hledišti v Týně n. Vltavou hrál Cyrana v Rostandově Cyranovi z Bergeracu a Petruchia v Shakespearově Zkrocení zlé ženy. Dvakrát režíroval své úpravy her (Shakespearův Sen noci svatojánské/křivoklátské a Feilerovu verzi Machiavelliho Mandragory pod názvem Nápoj lásky). Je zpěvák, textař a režisér autorského kabaretu Červená 3ka. Zahrál si v několika filmech a seriálech, např. Slumming, Prachy dělaj člověka, Nuda v Brně, Motýlí čas, Zvířata ve městě, Světla pasáže, Ošklivka Katka aj. Moderuje kulturně společenské akce.

karel hermanek

Karel Heřmánek ml.
(* 3. března 1989 Praha)

 

herec a moderátor

 

V červnu 2013 ukončí studium přažské DAMU – obor činoherní herectví. V současné době je vidět na scéně Divadla Disk ve třech absolventských inscenacích: Chadwick Meade (S. Stephens: PUNK ROCK, režie: I. K. Kubák), Heřman (M. Hýča, D. Šiktanc, F. Schiller: Grázlové, režie: D. Šiktanc), profesor psychologie (P. Kolečko: Buchty a bohyně, režie: J. Frič). Hostuje v pražské Viole v roli Pastýře (Staročeské vánoční hry, režie: E. Kroschlová), v Národním divadle v Praze v roli Pavlíčka (J. Topol: Konec Masopustu, režie: J. A. Pitínský), spolupracoval na inscenaci Román pro ženy: Rickie (Michal Viewegh, režie: D. Hrbek) a jako August (NORWAY TODAY, režie: K. Pavelka). Vidět ho můžete i na obrazovce: Mates (Gympl, režie: J. Chlumský, TV seriál), Tobiáš (Cesty domů, režie: J. Adamec, TV seriál), Tanečník (O pokladech, režie: V. Karas, film).

lilian sarah fischerová

Jiří Kraus
(* 26. září 1975 Ústí nad Labem)

 

herec a režisér

 

V roce 1994 nastoupil do svého prvního angažmá v Severomoravském divadle v Šumperku, kde též vystudoval Střední školu dramatického umění pod vedením Doc. Václava Martince a Zdeňka Černína. V sezóně 1998 – 1999 působil ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti a od roku 2000 je ve stálém angažmá v Městském divadle v Mostě, kde se prosadil především v komických rolích: Trufaldino (Carlo Goldoni: Sluha dvou pánů, režie: Petr Svojtka), Vodník Čochtan (L. Burton, E. Haburg, F. Saidy: Divotvorný hrnec, režie: Roman Štolpa), Jerry- Dafné – Sugar (P. Stone, J. Styl, B. Merrill: Někdo to rád horké, režie: Radek Balaš), Dave (T. McNally, D. Yazbek: Donaha!, režie: Radek Baláš), F. Pignon (F. Veber: Blbec k večeři, režie: Věra Herajtová, Chlap na zabití, režie: Nikolaj Penev), Švejk (J. Hašek: Osudy dobrého vojáka Švejka, režie: Jiří Kraus), Pepin (B. Hrabal: Postřižiny, režie: Petr Svojtka), Tobiáš Říhal (W. Shakespeare: Večer tříkrálový, režie: Niklaj Penev) a mnoho dalších. Čtyřikrát získal cenu diváka pro nejoblíbenějšího herce.  Krátce po příchodu do mosteckého divadla se začal věnovat režii. Nejdříve jako asistent u muzikálových režií Radka Baláše, později už samostatně. Jako režisér se věnuje především tvorbě pro děti a hudebně dramatickým žánrům. Většinu textů si sám dramatizuje- J.Hašek: Osudy dobrého vojáka Švejka, J.Lada: O statečné princezně Máně, A.P.Čechov:Slzy co nikdo nevidí, nebo je výrazně upravuje – J.Kopecký: Komedie o hvězdě, Z.Svěrák-J.Uhlíř: Ať žijí duchové, K.M.Walló: Princezna se zlatou hvězdou na čele, J.Drda: Hrátky s čertem. Okrajově se věnuje choreografiím a pro mnohé své inscenace navrhl i výpravu. V televizi se objevuje v epizodních rolích v mnoha českých seriálech či v reklamách. Hojně moderuje, především velké městské slavnosti a společenské události. Pět let působil jako pedagog ZUŠ, aktivně spolupracuje s amatérskými divadelníky. V roce 2015 začal spolupracovat s INDIGO COMPANY na pohádce Tři veteráni.

radim madeja

Radim Madeja
(* 30. července 1974 Karviná)

 

herec

 

Radim Madeja patří mezi významné osobnosti české divadelní scény. Během svého téměř dvacetiletého působení v Městském divadle v Mostě ztvárnil nespočet rolí z činoherního i z muzikálového repertoáru. Za titulní roli Caliguly (Albert Camus: Caligula, režie: Alexandr Galperin) byl v roce 2013 v širší nominaci na cenu Thálie. Mezi další významné role patří Loupežník (Karel Čapek: Loupežník, režie: Pavel Pecháček), Bobčinský (Nikolaj Gogol: Revizor, režie: Pavel Pecháček), Vavřinec (William Shakespeare: Romeo a Julie, režie: Milan Schejbal), Král navarský (William Shakespeare: Marná lásky snaha, režie: Pavel Pecháček), Don Juan (Moliére: Don Juan, režie: Vít Vencl), Jean (August Strinberg: Slečna Júlie, režie: Vít Vencl), Elling (Henrik Hellstenius: Chvála bláznoství), Holmes (Petr Svojtka, Jan Jirků: Prokletí rodu Baskervillů, režie: Petr Svojtka), Florindo (Carlo Goldoni: Poprask na laguně, režie: Milan Schejbal), Chewick (Dane Wasserman: Přelet nad kukaččím hnízdem, režie: Pavel Khek). V Mladoboleslavském divadle září v roli Lazara Mageri (Milan Uhde a Miloš Štědroň: Balada pro banditu, režie: Petr Veselý). Od roku 2005 je členem Originálního pohybového divadla Veselé skoky (Chabrus Line, Ve stanici nelze, Havran a další). V nastávající sezóně čeká Radima hostování ve Východočeském divadle v Pardubicích a stal se členem Divadelní společnosti Indigo Company.

filip tomsa

Filip Tomsa
(* 20. dubna 1984 Mladá Boleslav)

 

herec

 

Na Konzervatoři v Praze studoval hudebně dramatický obor. Již během studia si zahrál na scéně Národního divadla ve Smrti Hippodamie a  v divadle Kolowrat ve hře Ruce Venušiny. Hostoval také v Černém divadle Jiřího Srnce v představení Petr Pan. Od roku 2005 byl v angažmá v divadle v Mladé Boleslavi, v roce 2007 přestoupil do Divadla na Vinohradech, odkud se po čtyřech sezónách, tedy v roce 2011, rozhodl odejít. V současné době žije v Praze, hraje v Divadle 90 U Valšů, na Letní scéně Divadla Ungelt a v několika divadelních zájezdových představení Divadelní společnosti Háta. Před kamerou stál poprvé v České televizi v inscenaci Adam a Eva 2001. Na obrazovce se objevil v inscenacích - O víle Arnoštce (režie: Dušan Klein), Peklem s čertem (režie: Miroslav Sobota), Vůně vanilky (režie: Jiří Strach), Dědictví slečny Inocencie, Slečna Julie (režie: Jiří Krejčík), Kvaska (režie: Miriam  Landa), Tatínkova holčička (režie: Petr Slavik), VENI VIDI,VICI (režie: Pavel Göbl), Ach, Ty vraždy (režie: Zdeněk Zelenka), Ďáblova lest (režie: Jiří  Strach) a můžeme ho vidět i v seriálu Zdivočelá země, Poslední sezóna, Dobrá čtvrť a Ordinace v růžové zahradě.

michael vykus

Michael Vykus
(* 12. prosince 1992)

 

herec

 

Vystudoval hudebně - dramatický obor na Pražské konzervatoři. Již během studií hostoval v Divadle na Vinohradech a v Městském divadle v Mostě. Od srpna 2013 byl v angažmá v MD v Mostě. Během svého krátkého působení stihl nastudovat hlavní role Francina (Bohumil Hrabal: Postřižiny, režie: Petr Svojtka) a Dona Lockwooda (B. Comden , A. Green, N. H. Brown, A. Freed: Zpívání v dešti, režie: Pavel Ondruch). Pod režijním vedením Zbyňka Srby se objevil jako Pešek v muzikálu Noc na Karlštejně (J. Vrchlický, K. Svoboda, J. Štaidl, E. Krečmar) a jako Břeněk ve zpěvohře Golem (J. Voskovec, J. Werich, J. Ježek). Mezi další významné role patří Mirek (Karel David a kol.: Hvězda na vrbě, režie: Pavel Ondruch), Lucius (Jan Drda: Hrátky s čertem, režie: Jiří Kraus), Mr. Forbright (Michael Cooney: Habaďúra, režie: Milan Schejbal), princ Radovan (Karel M. Walló: Princezna se zlatou hvězdou na čele, režie: Jiří Kraus) a Bill (Robin Hawdon: Dokonalá svatba, režie Milan Schejbal) v MD v Mostě a v režii Lumíra Olšovského s Divadelní společností Indigo company. Krátce působil v angažmá v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích. Nazkoušel zde inscenaci v režii Lukáše Brutovského Kreutzerova sonáta (Lev Nikolajeviš Tolstoj) a roli Davida Whita ve hře Archa naděje (Martin Vačkář, režie: Jana Kališová). Od ledna 2016 je členem činohry Městských divadel pražských.